Fotošperky

Šperky jsem začal vyrábět před několika lety. Tehdy jsem přemýšlel, jakým způsobem rozšířit "portfolio" svých aktivit a napadlo mne, že tímto způsobem mohu efektivněji dostat motivy svých fotografií mezi lidi. Zpočátku jsem to bral spíše jako experiment. Jelikož byl však o šperky zájem, ve výrobě jsem pokračoval a pokračuji i nadále. Výběr motivů byl limitován tvarem komponentů a také tím, jestli se danná fotografie vůbec hodí pro design šperků. Použité motivy jsou proto dosti odlišné od těch, které jsou ke shlédnutí v sekci mé volné tvorby art gallery a které byly prezentovány na mých výstavách. Například mé oblíbené panoramatické fotky bych do kulatého tvaru náušnic prostě nenacpal :) Co se technologie a materiálu týče, používám komponenty z pocínovaného tombaku, fotografie jsou zalité křišťálovou pryskyřicí, afroháčky k náušnicím jsou z chirurgické oceli. Šperky je možno zakoupit níže na e-shopu nebo v prodejně CVRK v pasáži U Stýblů. Pokud není v danné kategorii dostupný vámi vybraný motiv, můžete si ho najít v poslední položce galerie motivů a objednat si jej. Také si můžete například podle sebe nakombinovat motivy do náhrdelníku. 

e-shop


Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně šperků, např. nakombinování motivů, které zrovna nejsou dostupné v e-shopu, možnosti vyzvednutí zboží, reklamace, neváhejte mne kontaktovat . Ještě přikládám odkazy na Obchodní podmínky a Ochranu soukromí.

Poznámka pro případné reklamace: při výrobě se v pryskyřici občas objeví drobné bublinky, které je možné částečně eliminovat, ale ne stoprocentně.