Narodil jsem se v Praze u Apolináře a dětství prožil na Vinohradech. Podstatnou část života jsem ovšem strávil na mém oblíbeném Žižkově. Nakonec jsem se přestěhoval ještě blíže k řece - do Karlína. Fotografii se věnuji zhruba od svých 12 let, kdy jsem úspěšně zdokumentoval školu v přírodě fotoaparátem Vilia Avto. Poté jsem ještě vystřídal ještě několik přístrojů včetně Ljubitěle nebo Prakticy, než jsem v 19 letech zakotvil u zrcadlovky Nikon FE a to na dlouhou dobu.

Po dokončení studia na Pražské fotografické škole jsem se specializoval na dokument, městské veduty a ubanizovanou krajinu. Následovalo období se středoformátovým Hasselbladem a panoramatickým Noblexem. Během 15 let jsem uspořádal přibližně 30 výstav - některé soubory byly oceněny v soutěžích Praha fotografická a Czech Press Photo. Více o tomto období se dozvíte v sekci umělecká fotografie.

Když mne po letech omrzela volná tvorba, vrhl jsem se do komerční sféry. Dlouholeté zkušenosti z dokumentární tvorby jsem zužitkoval především ve svatební fotografii a fotoreportech různých akcí. Portfolia a více informací naleznete v sekci zakázková fotografie, konkrétně v podsekcích svatby a eventy.

 Před několika lety jsem ke svým aktivitám přidal ještě výrobu šperků, které jsou inspirovány mou fotografickou tvorbou. Vše podstatné najdete v e-shopové sekci fotošperky.