Svatby

Svatební fotografií se zabývám více než 15 let. Než jsem s tímto specifickým fotografickým oborem začal, cestoval jsem po světě a věnoval se mimo jiné reportážní a dokumentární fotografii. Zkušenosti z tohoto období jsem následně využil v zakázkové fotografii, a to právě především ve fotografování svateb.

V začátcích jsem se trochu hledal. Nebylo úplně snadné přejít z volné tvorby, kdy s výsledkem mohu být spokojený pouze já sám, k fotografii na zakázku, kde musí být spokojený hlavně klient. Brzy jsem přišel na to, že aby měly dobrý pocit z díla obě strany, musí mě práce hlavně bavit. Zkrátka se musím držet svého fotografického stylu, na který jsem zvyklý a který mi vyhovuje.

Upustil jsem od strojených portrétů, asistenta i složitého svícení a začal se více soustředit na emoce, humor, zajímavé detaily i na dění "za oponou". Mými klienty bývají lidé, kteří se ani na své vlastní svatbě neberou příliš vážně a chtějí na fotkách vypadat  přirozeně - být sami sebou. Rád ve fotografiích pracuji s prostředím, ve kterém slavnost probíhá, i s různými místními "rekvizitami". Z dokumentární tvorby jsem byl zvyklý vytvářet fotografické příběhy. Z nafotografovaného materiálu pro vás vytvořím ucelenou chronologickou reportáž z celého svatebního dne. 

V galerii níže si můžete prohlédnout portfolio i ukázky několika svateb. Pro objednání fotografování vyplňte prosím online rezervaci.

galerie


Cena za celodenní dokumentaci, výběr a úpravu fotografií je 15.000 Kč  Balíček obsahuje 200-300 upravených fotografií na flashdisku nebo DVD a 20 vytištěných vámi vybraných fotografií o rozměru 21 x 30 cm, uložených v dřevěném designovém boxu. Pokud máte zájem o větší formát nebo více fotografií, není problém se domluvit. Samozřejmě je možné poptat i kratší časový úsek nežli celý den. V tom případě mne prosím kontaktujte a domluvíme cenu na míru.


Online rezervace